Žiniasklaida apie supersound.lt

Lietuvos rytas rašo:
Šiomis dienomis pradėjo veikti lietuviška elektroninė parduotuvė, kurioje galima legaliai įsigyti šalies muzikantų ir atlikėjų kūrinius ir albumus.

Idėjos autoriai tikisi, kad jų sumanymas – dar vienas žingsnis, padėsiantis muzikantams užkirsti kovą jų kūrinių vagystėms. Kūrėjų gerbėjams naujoji elektroninė muzikos parduotuvė taps vieta, kurioje už nedidelę kainą bus galima įsigyti jau niekur neparduodamų arba labai mėgstamų kūrinių.

„Rengdami šį projektą atlikome apklausą, ar tautiečiai piratautų, jei kūrinys kainuotų, pavyzdžiui, 49 centus? Absoliutus respondentų daugumos atsakymas – “ne, negaiščiau dėl tokios sumos laiko ir nusipirkčiau legaliai”. Jei kūrinys kainuotų 3,5 lito – absoliuti dauguma atsakė, jog “susirasčiau kur parsisiųsti nemokamai”. Vadinasi, problema yra ne tautiečių mentalitete, bet kainoje, kurią jie sutinka mokėti už kūrinį“, – teigia www.supersound.lt komanda.

Šioje platformoje autoriui, atlikėjui, ar prodiuseriui suteikiama unikali galimybė pačiam eksperimentuoti su kaina, kurią jo gerbėjas yra pasiruošęs mokėti už kūrinį. Sistema padaryta itin lanksti, operatyvi, o jei kūrėjai uri pasiūlymų dėl platformos funkcionalumo – elektroninės parduotuvės komanda atvira visoms jų idėjoms.

Atsiskaityti už pirkinius bus galima ne tik Lietuvoje, bet ir gyvenant Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje.

„Tikime kad ateis laikas, kai kūrinių piratavimas Lietuvoje taps nereikšmingu. Ir jei norime, kad tai taptų realybe – turime veikti išvien visi kartu“, – įsitikinę pirmosios Lietuvoje elektroninės muzikos parduotuvės kūrėjai.

Šaltinis: nuoroda